Створення сайтів




Сайт - це сукупність логічно зв'язаної гіпертекстової інформації, оформленої у вигляді окремих сторінок і доступної в мережі Інтернет. Подібне визначення веб-сайту було правильним на початку існування Інтернету, коли Мережа і веб-сайти використовувалися в основному як розважальна система.
SharePoint

Office SharePoint Server 2007 забезпечує платформу для створення й обслуговування веб-сайтів, на яких можна надавати доступ до даних, спрощуючи спільну роботу в організації. Наприклад, працівники великого підприємства за допомогою сайтів можуть ділитися службовими документами, розкладами та процесами всередині груп, між групами або в межах всієї організації. Якщо для спільного доступу до даних і керування ними використовується Office SharePoint Server 2007, перш за все потрібно створити сайт. Після цього його можна налаштувати майже для будь-яких потреб.

У цій статті запропоновано стратегію планування, створення, налаштування сайтів Office SharePoint Server 2007 і керування ними. Нижче наведено посилання на статті з Office Online, а також на статті, демонстрації та блоґи на популярних веб-сайтах, де ці питання розглянуто докладніше.
Підготовка
Перш ніж створювати сайт, ознайомтеся із сервером Office SharePoint Server 2007 і його можливостями роботи із сайтами. Це допоможе вибрати відповідний тип сайту для групи або проекту. Щоб створити сайт, знати всі ці тонкощі зовсім не обов’язково. Проте, щоб зменшити потребу в подальших налаштуваннях, важливо вибрати шаблон, який найповніше відповідає призначенню сайту.
Вступ до Office SharePoint Server 2007
  1. Перш ніж створювати сайт, дізнайтеся про основні можливості продукту, зокрема функції спільної роботи, персоналізації, пошуку й бізнес-аналітики. Крім того, ознайомтеся з основними відмінностями між Office SharePoint Server 2007 і Windows SharePoint Services 3.0.
  2. Отримайте загальне уявлення про сервер Office SharePoint Server 2007 і його роль як платформи для співпраці, спільного доступу, корпоративного пошуку й керування корпоративним вмістом.
  3. Розробіть план сайту або колекції сайтів, визначивши цілі й завдання сайту, його користувачів, необхідний їм рівень доступу, вміст сайту та структуру переходів.
  4. Поради з цього блоґу Хосе Баррето (Jose Barreto) допоможуть вибрати найвідповідніший шаблон сайту. У ньому описуються різні типи сайтів, зокрема сайти для публікації або завантаження, вікі-сайти та сайти блоґів.

Створення сайтів

Створюючи сайт в Office SharePoint Server 2007, ви вибираєте його ім’я, адресу, опис, шаблон і параметри, пов’язані з навігацією й дозволами. У розділах нижче ці параметри розглянуто докладніше.
  1. Дізнайтеся, як створити сайт в Office SharePoint Server 2007. У цій статті пояснюються відмінності між створенням сайту верхнього рівня та його підсайту, а також те, як ці відмінності впливають на навігацію, дозволи та функції спільної роботи.
  2. Щоб вибрати для свого сайту потрібний шаблон, прочитайте цю статтю з описами доступних шаблонів. Шаблони сайтів Office SharePoint Server 2007 передбачають різні компоненти сайтів, наприклад списки, бібліотеки й веб-частини.
  3. Створюючи сайт, ви приймаєте рішення: надати для нього унікальні дозволи або успадкувати їх від батьківського сайту. У кінці цієї статті описано переваги обох варіантів. Зверніть увагу: цей параметр можна змінити після створення сайту.
  4. Створюючи сайт, ви маєте вирішити, чи відображати його в структурі переходів батьківського сайту. Якщо цей параметр недоступний під час створення сайту, прочитайте цю статтю, щоб дізнатися, як налаштувати його на сторінці "Параметри навігації сайту". Як і дозволи, цей параметр можна змінити після створення сайту.
  5. Створюючи сайт, ви маєте прийняти рішення: налаштувати унікальні панель посилань і рядок навігації або успадкувати їх від батьківського сайту. У цій статті описано переваги обох варіантів. Цей параметр також можна змінити після створення сайту.
  6. Наостанок ви маєте вирішити, чи потрібно додати сайт, який ви створюєте, до каталогу сайтів. І якщо так, то вказати, до якого розділу. Цей параметр також можна змінити після створення сайту.

Комментариев нет:

Отправить комментарий